0850 532 50 64

[email protected]

Hakkımızda

2011 Yılında kurulmuş olan şirketimiz;  sektördeki yerini en üst düzeye taşıyabilmenin gururu ile  9 yılı geride bırakarak tanıtım ürünleri sektörünün seçkin firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Şirketimiz, promosyon ürünleri konusunda özgün tasarım ve farklılaşmanın gerekliliğini  kendi bünyesinde  gerçekleştirerek  çözüm ortaklarına sınırsız hizmetler sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. 

Üretim sonrası baskı noktasında da hizmet veren şirketimiz ürün tasarımı , kalıp , montaj , ambalajlama,  enjeksiyon, tampon , lazer ve uv baskı gibi tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir .

Kurumsal politikamızın temel taşları olan ; kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, disiplin, çözüm odaklı  bir sisteme dayalı ekip çalışmasını ilke edinmiş olan şirketimiz, teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanmaktadır.

ARSİMA PROMOSYON ; ürettiği ürünlerin kurumsal firmalara dağıtımının yanı sıra promosyon sektöründeki  bir çok firmaya ve bayiilerine de ürün temini noktasında çözüm ortağı olmasıyla rakiplerinden ayrılmıştır.

Çok kısa bir sürede Hollanda, Almanya, Arabistan, Belçika, Azerbaycan ve Kıbrıs'a ihracat yapmakta olan şirketimiz ürettiği ürün yelpazesini  gün geçtikçe daha da genişletmektedir .

Kuruluşumuzdan bugüne dek süregelen yolculuğumuzda bizlerı yalnız bırakmayan  değerli çözüm ortaklarımıza  teşekkür eder, işbirliğimizin sürekliliğini temenni ederiz.

Sinan Sercan

Bizi Tercih Edenler...
ADRESE TESLİM Kusursuz Teslimat Sistemi
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256bit SSL Security
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Bültenimize
Kayıt Olun
Adres Kavaklı Mah. Orhangazi Cad. No:26 Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon 0850 532 50 64
Gsm 0505 500 64 64
E-mail [email protected]